• Cora Veersma

    Groep 3B - Wo-Do-Vr
  • Demi van Vliet

  • Denise de Jel

    Groep 4C - Ma-Wo
    Groep 6B - Do
  • Denise te Riele

    MIND-groep middenbouw en bovenbouw
  • Dennis Kuiper

    Lichamelijke opvoeding
  • Eline Burghouwt

    Interne begeleiding
  • Elise Gaillard

    MIND-groep onderbouw - Ma
    Groep Olifanten - Do-Vr
  • Els Demand

    Groep Leeuwen - Ma-Di-Wo
  • Els Kolenbrander

    Groep Pinguïns - Wo-Do-Vr
  • Eric van Putten

    Groep 4C - Di-Do-Vr
    Groep 6C - Wo
  • Cora Veersma

    Groep 3B - Wo-Do-Vr
  • Demi van Vliet

  • Denise de Jel

    Groep 4C - Ma-Wo
    Groep 6B - Do
  • Denise te Riele

    MIND-groep middenbouw en bovenbouw
  • Dennis Kuiper

    Lichamelijke opvoeding
  • Eline Burghouwt

    Interne begeleiding
  • Elise Gaillard

    MIND-groep onderbouw - Ma
    Groep Olifanten - Do-Vr
  • Els Demand

    Groep Leeuwen - Ma-Di-Wo
  • Els Kolenbrander

    Groep Pinguïns - Wo-Do-Vr
  • Eric van Putten

    Groep 4C - Di-Do-Vr
    Groep 6C - Wo

Groepsverdeling

Directeur Gert-Jan Blonk

Adjunct Directeuren Wilma Wiegerink en Philippe de Wijkerslooth

Interne begeleiding Eline Burghouwt, Janniek van den Berg, Marije van Eijk en Marleen ten Brug

Bouwcoördinatoren Bovenbouw Ruth Berhane Middenbouw: Xandra Baert en Suzanne Reinders Onderbouw Patricia van Diggelen en Vera Vaissier

MIND-groep Groepen 1 -2 Elise Gaillard Groepen 3 t/m 8 Denise te Riele

Lichamelijke opvoeding Dennis Kuiper en Matthijs de Koning

Muziek Maartje van Aalst

Didactische coaching Vera Vaissier, Demi van Vliet en Astrid Gussekloo

Ondersteuning leerlingen met eigen leerlijn Esther Zwinkels

Kindercoach Patricia Buddingh’

Psychomotorisch Kindercoach Suzanne Reinders

Vroeg- voorschools en schoolmaat- schappelijk werk Asabea Acquaah Arhin en Puck Peltenburg

Administratie Kim van der Horst en Shirley Dijkshoorn

Conciërges Fred Scheffers, Marcel Scholtens, Soufiane Bennouh en Michelle Vink

Vuurpijlstraat 27

Peuterspeelzaal Linda Nederlof en Tony Overweg

Groep Koala’s Kirsten Beil (ma) en Carolijne Pennings (di-wo-do-vr)

Groep Leeuwen Els Demand (ma-di-wo) en Vera Vaissier (do-vr)

Groep Zebra’s Christine van de Ruit (ma-di) en Marjolein van Oers (wo-do-vr)

Groep Flamingo’s Romy van der Burg (ma-di-do-vr), Suzanna Moerkerk (wo) en Esther van Esch (wo)

Groep Pinguïns Esther van Esch (ma-di-wo om de week) en Els Kolenbrander (wo om de week -do-vr)

Groep Olifanten Judith Akkermans (ma-di-wo) en Elise Gaillard (do-vr)

Groep Kangoeroes Marianne Le Large (ma-di-vr) en Judith de Valk (wo-do)

Larikslaan 192

Groep 4A Mirelle Pellikaan (ma-di) en Lilian Overgoor (wo-do-vr)

Groep 4B Iris Vellekoop (ma t/m vr)

Groep 4C Denice de Jel (ma-wo) en Eric van Putten (di-do-vr)

Groep 5A Suzanne Reinders (ma-di) en Lisette van Bethlehem (wo-do-vr)

Groep 5B Anne van Ree (ma-di-wo) en Marieke Swinkels (do-vr)

Groep 5C Susan Padilla (ma-di-wo) en Leonie Bleekrode (do-vr)

Groep 5D Leonie Bleekrode (ma) en Julia van Klaveren (di-wo-do-vr)

Larikslaan 190

Groep Giraffen Suzanna Moerkerk (ma-di) en Carla Valk (wo-do-vr)

Groep 3A Veronique Brakkee (ma-di) en Xandra Baert (wo-do-vr)

Groep 3B Petra Remeeus (ma-di) en Cora Veersma (wo-do-vr)

Groep 3C Michelle Leijendekkers (ma-di) en Ilone Slump (wo-do-vr)

Groep 3D Angela van Es (ma t/m vr)

Groep 6A Audrey Hemler (ma-di-wo om de week) en Patricia Buddingh’ (wo om de week-do-vr)

Groep 6B Quinty Stok (ma-di-wo-vr) en Denise de Jel (do)

Groep 6C Astrid Gussekloo (ma-di-do-vr) en Eric van Putten (wo)

Groep 7A Sanne van der Stoep (ma-di-wo) en Ruth Berhane (do-vr)

Groep 7B Patricia Buddingh’ (ma) en Paul Oranje (di-wo-do-vr)

Groep 7C Tine Noordzij (ma-di-wo om de week-do-vr) en Patricia Buddingh’ (wo om de week)

Groep 8A Rutger Willemse (ma-di-wo) en Ruben Domenie (do-vr)

Groep 8B Judy Admiraal (ma-di-wo) en Rutger Willemse (do-vr)

Groep 8C Lusie Radstake (ma t/m vr)

Groep 8D Brigitte Mulder (ma-di-wo) en Marije van Eijk (do-vr)